Zamszowe buty. Kronika śmierci Luisa Gonzáleza

Felipe González Alfonso

Chilijski poeta Felipe González Alfonso (ur. 1980), jako trzynastoletni chłopiec, odnalazł w domu babki stare gazety, w których informowano o śmierci jego dziadka. To wydarzenie po latach zainspirowało go do stworzenia zbioru wierszy. Przekład owej „kroniki śmierci Luisa Gonzáleza” jest owocem zespołowej pracy szesnaściorga studentów iberystyki z Instytutu Neofilologii UP oraz ich opiekuna Marcina Sarny, który pisze: „Polska wersja to rezultat burzy mózgów i zespołowego działania – analizy, interpretacji, decyzji. I tak czytelnik ma szansę poznać tragiczną historię pewnego morderstwa, tyleż niepotrzebnego, co prawdziwego”.

ISBN 978-83-8084-055-3
rok wydania 2017
format A5
oprawa miękka
stron 88
cena 26,00 zł
DO KSIĘGARNI

jeśli planujesz zakup tego produktu w przyszłości

DODAJ DO SCHOWKA
Klienci zainteresowani tą pozycją kupowali także
Federacja Rosyjska i Republika Białoruś na przełomie XX i XXI wieku. Studium historyczno-polityczno-gospodarcze
Robert Kłaczyński

Przedmiotem monografii jest określenie roli i miejsca, jakie Federacja Rosyjska i Republika Białoruś zajmowały w ostatniej dekadzie XX wieku oraz w pierwszej dekadzie XXI stulecia w kształtowaniu ładu międzynarodowego, zwłaszcza na obszarze europejskiej części byłego ZSRR. Autor... więcej »

cena 24,00 zł
Nauka czytania krok po kroku. Jak przeciwdziałać dysleksji
Jadwiga Cieszyńska

Praca będąca rezultatem wieloletnich doświadczeń logopedycznych autorki, prowadzonych przez nią badań i poszukiwań skutecznych metod nauczania dzieci czytania, a także gruntownej znajomości zagadnień z zakresu logopedii i dziedzin pokrewnych. W książce obok rozdziałów o charakterze...

cena 19,00 zł
opracowanie Prekursor