Komunikowanie się policji ze społeczeństwem, organami administracji państwowej i samorządowej

Jadwiga Mazur

Studium teoretyczno-empiryczne z zakresu socjologii organizacji i zarządzania oraz socjologii komunikowania. Autorka szuka w niej odpowiedzi na pytanie, jakim zmianom i pod wpływem jakich czynników uległy sposoby komunikowania się policji ze społeczeństwem i organami administracyjnymi. Opisuje szczegółowo zmiany w tej organizacji po 1989 r., od służb upolitycznionych do mających być bliżej obywatela, jej strukturę, formy działania i podstawy prawne, a także komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Przedstawia ciekawe wnioski uzyskane z wywiadów z rzecznikami prasowymi policji oraz analizy prasoznawczej. ISSN 0239-6025, Prace Monograficzne nr 634

ISBN 978-83-7271-757-3
rok wydania 2012
format B5
oprawa miękka
stron 362
cena 28,00 zł
DO KSIĘGARNI

jeśli planujesz zakup tego produktu w przyszłości

DODAJ DO SCHOWKA
Klienci zainteresowani tą pozycją kupowali także
Bezpieczeństwo RP. Wczoraj i dziś. Studia z zakresu bezpieczeństwa państwa
Michał Śliwa, Andrzej Żebrowski, Robert Kłaczyński (red.)

Artykuły zawarte w tomie zostały podzielone na trzy części: Z dziejów historii bezpieczeństwa wewnętrznego RP; Bezpieczeństwo wewnętrzne RP w dobie transformacji ustrojowej; Współczesny wymiar bezpieczeństwa wewnętrznego ISSN 0239-6025, Prace Monograficzne nr 687 więcej »

cena 31,00 zł
Przemysł zbrojeniowy. Tendencje, perspektywy, uwarunkowania, innowacje
Rafał Kopeć (red.)

Przemysł zbrojeniowy jest jednym z elementów potencjału obronnego państwa. Monografia stanowi próbę interdyscyplinarnego spojrzenia na problematykę przemysłu zbrojeniowego. Prace Monograficzne 747 więcej »

cena 18,00 zł
opracowanie Prekursor